Новинки

Сортування
На жаль, по даному фільтру не знайдено товарів

Відгуки

(4)
Дужже класно очищує шкіру
Саітлана
11.06.2025
(3)
Крем дуже сподобався! Зволожує чудово і ефект зберігається на довго навіть від одного застосування. Аромат неймовірний, як класний парфюм.
Alina
10.05.2026
(7)
Він дієвий, але у мене конфліктує з кремом для обличчя, на жаль( Беру на ніч тільки
Ангеліна
29.06.2025
(4)
Класна очищує. Подобається більше ніж рідкий гель❤️
Ірина
15.05.2025
(4)
Цей гель дуже м'яко очилкє шкіру, при цьому вона вимивається до скрипу.Відчуття неймовірні.
Ірина
02.03.2026
(7)
Він з кремом дає такий ефекти, вау! Мінус синячки і зморшки мімічні теж прибиралися. Ваші засоби під очі діють краще ніж проф косметика
Ліза
11.06.2025
(7)
Я як його захолоджу, то таке приємненьке. Люблю наносити зранку і масажирувати❤️
Каміла
29.06.2025
(7)
Ну морщин стало менше, потемніння стали світліші. Свої гроші засіб відпрацював🤣
Ксенія
29.06.2025
(3)
Обожнюю цей пілінг, текстура просто кайф 🔥 шкіра після нього мʼяка та сяюча, користуюсь регулярно і дійсно бачу результат. Буду купляти ще!
Юлія
16.03.2026
(3)
Чесно кажучи, за ефектом він для мене мало не перевищує нічну маску від Веласкес, а це вже про щось каже )) ну така шкіра після нього мʼяка, гладенька, відчувається дуже здоровою, а не шкірою жінки, яка оце о пів на першу ночі не спить в тривогу скажу більше: у мене якось в дорозі полопались дрібненькі-дрібненькі судини на шкірі у великих кількостях (обличчя було як в ластовинні, тільки кольору крові, зблизька дуже специфічно виглядало) - то врятувало, що був із собою пробник пілінга, сильно покращив вигляд.
Аліна
16.06.2025
Швидкий пошук
Результати пошуку
Шукати у категоріях
Результати пошуку
Нажаль за запитом “” ми не маємо, що вам запропонувати, але ви можете перейти до каталогу та переглянути наш ассортимент.
До каталогу