Новинки

Сортування

Відгуки

(7)
Він з кремом дає такий ефекти, вау! Мінус синячки і зморшки мімічні теж прибиралися. Ваші засоби під очі діють краще ніж проф косметика
Ліза
11.06.2025
(4)
Дуже крутий дієвий засіб для очищення шкіри. Очищує дуже дбайливо, після дня в мегаполісі, цей гель рятує мою шкіру. Зовсім не сушить та залишає шкіру здоровою та сяючою. Неодмінно повторю покупку.
HANNA
11.04.2026
(4)
Цей гель дуже м'яко очилкє шкіру, при цьому вона вимивається до скрипу.Відчуття неймовірні.
Ірина
02.03.2026
(7)
Засіб дієвий, приємний. Ефект помітний вже добре десь через тиждень-два, мімічні морщинки стають менш помітними. Дуже приємно використовувати охолодженим.
Галина
01.07.2025
(3)
Чесно кажучи, за ефектом він для мене мало не перевищує нічну маску від Веласкес, а це вже про щось каже )) ну така шкіра після нього мʼяка, гладенька, відчувається дуже здоровою, а не шкірою жінки, яка оце о пів на першу ночі не спить в тривогу скажу більше: у мене якось в дорозі полопались дрібненькі-дрібненькі судини на шкірі у великих кількостях (обличчя було як в ластовинні, тільки кольору крові, зблизька дуже специфічно виглядало) - то врятувало, що був із собою пробник пілінга, сильно покращив вигляд.
Аліна
16.06.2025
(4)
Дужже класно очищує шкіру
Саітлана
11.06.2025
(3)
Обожнюю цей пілінг, текстура просто кайф 🔥 шкіра після нього мʼяка та сяюча, користуюсь регулярно і дійсно бачу результат. Буду купляти ще!
Юлія
16.03.2026
(4)
Класна очищує. Подобається більше ніж рідкий гель❤️
Ірина
15.05.2025
(2)
Дуже гарний крем, рукам корисно і мені приємно, має насичений аромат.
SVITLANA
02.05.2026
(7)
Я як його захолоджу, то таке приємненьке. Люблю наносити зранку і масажирувати❤️
Каміла
29.06.2025
Швидкий пошук
Результати пошуку
Шукати у категоріях
Результати пошуку
Нажаль за запитом “” ми не маємо, що вам запропонувати, але ви можете перейти до каталогу та переглянути наш ассортимент.
До каталогу