Новинки
Сортировка
По популярности
Цена по возрастанию
Цена по убыванию
Акционные товары
Отзывы

Желтое пилинг-масло «Тройное сияние»
Triple Glow Yellow Peeling Oil
Обожнюю цей пілінг, текстура просто кайф 🔥 шкіра після нього мʼяка та сяюча, користуюсь регулярно і дійсно бачу результат. Буду купляти ще!
Юлія
16.03.2026
Приємна легка текстура. Швидко поглинається, не лишає плівки. Шкіра після нього дуже класна 🔥
Лариса
16.03.2026
Крем дуже сподобався! Зволожує чудово і ефект зберігається на довго навіть від одного застосування. Аромат неймовірний, як класний парфюм.
Alina
10.05.2026

Сухой очищающий гель для сияния кожи
Lumisence Gel
Дуже крутий дієвий засіб для очищення шкіри. Очищує дуже дбайливо, після дня в мегаполісі, цей гель рятує мою шкіру. Зовсім не сушить та залишає шкіру здоровою та сяючою. Неодмінно повторю покупку.
HANNA
11.04.2026

Сухой очищающий гель для сияния кожи
Lumisence Gel
Класна очищує. Подобається більше ніж рідкий гель❤️
Ірина
15.05.2025

Пептидный серум микро-филлер под глаза
Supreme Lift Eye Serum Peptide Micro-filler
Якийсь такий ефект, як ліфтинг. Не знаю що там всередині є, але менше морщин стало менше, дієвий✨
Ася
29.06.2025

Пептидный серум микро-филлер под глаза
Supreme Lift Eye Serum Peptide Micro-filler
Дійсно дієвий крем. Швидко прибирає набряки та розгладжує дрібні зморшки. Приємне відчуття після нанесення та чудовий ефект.
Анна
25.10.2025

Желтое пилинг-масло «Тройное сияние»
Triple Glow Yellow Peeling Oil
Чесно кажучи, за ефектом він для мене мало не перевищує нічну маску від Веласкес, а це вже про щось каже )) ну така
шкіра після нього мʼяка, гладенька, відчувається дуже здоровою, а не шкірою жінки, яка оце о пів на першу ночі не спить в тривогу скажу більше: у мене якось в дорозі полопались дрібненькі-дрібненькі судини на шкірі у великих кількостях (обличчя було як в ластовинні, тільки кольору крові, зблизька дуже специфічно виглядало) - то врятувало, що був із собою пробник пілінга, сильно
покращив вигляд.
Аліна
16.06.2025

Набор “Шелковое Касание”
Silk Form
Купила на подарунок подрузі бальзам в цьому пакуванні, хотіла сказати, що це так гарно виглядає, так стильно, що замовила іншим подругам теж такий на новий рік! дякуюююю, вже чекаю коли подарую...
Олександра
25.11.2025
Дуже рада, крем чудовий мені особливо сподобався запах) зволожує гарно. Я працюю з постійним контактом різних хімічних речовин і води, тому мені особливо важливо зволоження шкіри рук. Дуже вам дякую) І ще естетично, гарно упаковано))
Кріс
01.05.2026

